Pneuservis a prodej pneumatik - Ing. Roman Spilko
  • 606 144 336
  • info@appneu.cz

Nejlevnější pneuservis v Hradci Králové Třebeš

Přehled pneumatik LASSA - Ing. Roman Spilko, pneuservis a prodej pneumatik Hradec Králové Třebeš

Pneumatiky LASSALASSA = záruka 5 letLASSA = záruka 5 let

Při zakoupení 4ks pneumatik LASSA získáváte
záruku na zakoupené pneumatiky 5 let.


Tato záruka se VZTAHUJE i na neopravitelný defekt pneumatiky.
Výměna poškozené pneumatiky je ZDARMA.

LASSA = záruka 5 let

Záruka 5 let se vztahuje na osobní a SUV pneumatiky LASSA.


Aktuální AKČNÍ CENÍK letních pneumatik Lassa najdete ZDE. Ceny jsou shodné se shopem www.lassa.cz.

Aktuální AKČNÍ CENÍK zimních pneumatik Lassa najdete ZDE. Ceny jsou shodné se shopem www.lassa.cz.

LASSA = záruka 5 let

Mladá značka, která vsadila na úzkou spolupráci se světovou jedničkou japonským gigantem Bridgestone Corporation a postavili společnou továrnu Brisa – Bridgestone Sabanci Tyre Manufacturing and Trading Inc. Vyrábějí se zde pouze pneumatiky BRIDGESTONE a LASSA. Svou velikostí 350.000 m2 patří mezi největší továrny na světě a je druhou největší továrnou v Evropě. LASSA je exportována do více než 50 zemí světa.

Lassa Brisa Bridgestone

Důraz na kvalitu

Díky spojení s Bridgestone má LASSA prémiovou výrobní kvalitu a využívá nejmodernějších technologií, know how a materiálů včetně například nejnovější NanoPro-Tech technologie.

Ověřeno TÜV

Všechny nové dezény Lassa prochází nezávislým testem u německého TÜV. Pneumatiky LASSA jsou porovnávány s předními světovými značkami a v TÜV testech dosahují vynikajících výsledků (viz hodnocení TÜV na stránkách jednotlivých dezénů).

Zejména nové modely dezénů pneumatik Lassa jsou velmi kladně hodnoceny uživateli na Tyrereviews.Lassa

Lassa

Lassa

Lassa

Lassa

Lassa

Přehled nejprodávanějších dezénů pneumatik LASSA


Atracta

Vysoký kilometrový nájezd a úspora paliva


Moderní pneumatika Lassa Atracta s asymetrickým profilem kombinuje vysokou úroveň kilometrového výkonu s úsporným provozem a bezpečným chováním na suché i mokré vozovce. Díky použití prvotřídních materiálů a surovin se běhoun pomaleji opotřebovává a současně poskytuje vynikající kilometrový výkon a bezpečnost po celou dobu své životnosti. Radujte se z tiché a komfortní jízdy na pneumatikách Lassa Atracta.


Lassa Atracta


Driveways

NOVINKA LETNÍ SEZONY 2017


Nová mimořádně komfortní letní pneumatika vyvinutá pro širokou paletu vozů od střední třídy až po limuzíny vyšší třídy bez kompromisu v životnosti s vynikajícím kilometrovým nájezdem

Nový dezén Lassa Driveways má oproti svému předchůdci lepší ovladatelnost na suché i mokré vozovce, delší životnost a nabízí ještě vyšší jízdní komfort. Testovaná výrobcem proti prémiovým produktům se shodnými výsledky v boční přilnavosti a v ovládání za mokra, v přilnavosti na suchu a v palivové účinnosti. Lepších výsledků dosáhla Lassa Driveways v brzdění na mokru a aquaplaningu. Lassa Driveways je pneumatika srovnatelná s předními světovými značkami.

Hodnocení v testu TÜV: Bezpečnost a komfort bez kompromisů v životnosti.


Lassa Driveways


Driveways Sport

NOVINKA LETNÍ SEZONY 2017


Nová vysoce výkonná letní pneumatika vyvinutá pro sportovnější řidiče vozů vyšší střední třídy až vyšší třídy, kteří očekávají maximální výkon a potěšení z jízdy.

Hlavní charakteristiky Lassa Driveways Sport oproti svému předchůdci:

1) Bezpečnost a kontrola

2) Lepší výkon na mokré vozovce

3) Vynikající ovladatelnost na suchu i mokru

4) Kratší brzdná dráha na suché i mokré vozovceTestovaná výrobcem proti prémiovým produktům, úspěšně testována německou zkušebnou TÜV s výsledkem, že Lassa Driveways Sport je pneumatika srovnatelná s předními světovými značkami.

Hodnocení v testu TÜV: Vysoce výkonná sportovní pneumatika bez kompromisů v životnosti.


Lassa Driveways Sport


Greenways

Nová generace ekonomických pneumatik pro vozidla nižší a střední třídy


Směs s Nano-Pro Technologií a pružnější bočnice Lassa Greenways přispívají k nižší spotřebě snížením valivého odporu Vašeho vozu. Podařilo se perfektně skloubit dohromady vlastnosti odolnost, úspora paliva a dlouhá životnost při zachování výborných jízdních vlastností na mokré vozovce. Především díky moderní směsi se pneumatika Lassa Greenways méně přehřívá a tím i méně opotřebovává, čímž získáváte až 30% kilometrového nájezdu navíc oproti konkurenčním pneumatikám.


Lassa Greenways


Multiways

NOVINKA ZIMNÍ SEZONY 2018


Nová generace celoročních pneumatik pro vozidla nižší a střední třídy


Lepší výkon na sněhu díky inovaci původního osvědčeného zimního dezénu Lassa Snoways Era. Díky použití nové multisezónní směsi a lehčí konstrukci kostry pneumatiky se podařilo skloubit dohromady protichůdné vlastnosti celoročních pneumatik, jako je zlepšený výkon na vodě, nižší valivý odpor s použitím vysokorychlostních indexů (H, V, W) v kombinaci se zátěžovými "XL" indexy při zachování výborných jízdních vlastností na jakékoli vozovce. Především díky moderní běhounové směsi se pneumatika Lassa Multiways méně přehřívá a tím i méně opotřebovává, čímž získáváte až 30% kilometrového nájezdu navíc oproti konkurenčním pneumatikám. Pneumatika je vhodná pro řidiče, kteří nemusí vyjíždět za každého počasí a mohou počkat, až budou vozovky v zimě opět bez vrstvy sněhu a ledu a v letním oddobí přizpůsobí rychlost jízdy aktuálním povětrnostním podmínkám.


Lassa Multiways


Impetus Revo 2+

Tichá a komfortní pneumatika pro osobní vozidla střední a vyšší střední třídy bez kompromisu v životnosti s vynikajícím kilometrovým nájezdem


Lassa Impetus Revo 2+ má díky nové směsi s technologií NanoPro-Tech a inovativní bočnici o 18% kratší brzdění na mokru a o 14% lepší palivovou účinnost oproti svému předchůdci. Je srovnatelná s předními světovými značkami. Dlouhá životnost je zajištěna speciální karbonovou strukturou. Vnitřní strana asymetrického profilu maximalizuje odvod vody a vnější strana se stará o jízdní stabilitu. Bezpečná za sucha i za mokra po celou dobu životnosti. Testovaná výrobcem proti prémiovým produktům se shodnými výsledky v brzdění na mokru, v boční přilnavosti za mokra a v ovládání za mokra, v přilnavosti na suchu a v palivové účinnosti. Lepších výsledků dosáhla Lassa Impetus Revo 2+ v komfortu a tichosti jízdy a kilometrovém nájezdu.

Hodnocení Lassa Impetus Revo 2+ v testu TÜV:

Vyvážená pneumatika ve všech testovaných disciplinách. Velmi tichá a klidná, velmi komfortní jízda.


Lassa Impetus Revo 2+


Snoways 2

Tu hned tak nesjedete !


Směrový dezén s nejnovější směsí siliky v běhounu. Lassa Snoways 2 má vynikající záběr i brzdění na sněhu a ledu s přilnavostí až do -40°C. Šikmé drážky pro zvýšenou ochranu proti aquaplaningu, bezpečná na mokru. Velmi dlouhý kilometrový výkon. Pevná a odolná bočnice. Hlubší vzorek Lassa Snoways 2 zvyšuje kilometrový nájezd a záběr ve sněhu.


Lassa Snoways 2


Snoways 3

Špičková zimní pneumatika srovnatelná s předními konkurenty


Lassa Snoways 3 je zimní pneumatika pro náročné řidiče. Testováno a certifikováno TÜV ve srovnávacím testu s předními světovými výrobci. Optimální odvod sněhu a vody díky hlubokým drážkám. Zvýšený výkon při brzdění na suché vozovce díky optimalizované tuhosti bloků. Snoways 3 nabízí vyšší účinek a záběr hran a zvýšenou přilnavost na sněhu a ledu díky speciální technologii cik-cak lamel. Použití nejmodernějších technologií ve výrobě.

Hodnocení Lassa Snoways 3 v testu TÜV:

Špičkové hodnoty v testu ovladatelnosti, trakce a brzdění na sněhu a ledu bez ztráty výkonu na suché a mokré vozovce.


Lassa Snoways 3


Snoways 4

Nová špičková zimní pneumatika srovnatelná s předními konkurenty


Lassa Snoways 4 je zimní pneumatika pro náročné řidiče. Testováno a certifikováno TÜV ve srovnávacím testu s předními světovými výrobci. Optimální odvod sněhu a vody díky hlubokým drážkám. Zvýšený výkon při brzdění na suché i mokré vozovce (EU štítek přilnavosti na mokru "B") díky optimalizované tuhosti bloků. Snoways 4 nabízí vyšší účinek a záběr hran a zvýšenou přilnavost na sněhu a ledu díky speciální technologii cik-cak lamel. Použití nejmodernější nanotechnologie technologie ve výrobě.

Hodnocení Lassa Snoways 4 v testu TÜV:

Špičkové hodnoty v testu ovladatelnosti, trakce a brzdění na sněhu a ledu bez ztráty výkonu na suché a mokré vozovce. Vynikající kilometrový nájezd.


Lassa Snoways 4


Transway 2

Nová moderní užitková pneumatika s dlouhou životností


Správná kombinace jízdního komfortu, zvýšené bezpečnosti (vlastnosti a chování na mokru), hospodárnosti (kilometrový výkon, robustnost a odolnost proti poškození, nízká spotřeba) a výhodné pořizovací ceny. To je nová Lassa Transway 2. Odolná konstrukce a pokroková směs prodlužují životnost. Transway 2 je spolehlivá, robustní a bezpečná moderní dodávková pneumatika, která byla úspěšně testována německou zkušebnou TÜV.

Hodnocení v testu TÜV:

Bezpečnost a komfort bez kompromisů v životnosti


Lassa Transway 2


Wintus 2

Nová moderní zimní pneumatika pro užitkové vozy


Moderní dezén s vysokou mírou bezpečnosti. Optimalizované vlastnosti materiálů a nová směs běhounu se silikou zajišťují top výkon na sněhu a ledu a bezpečnou jízdu za všech povětrnostních podmínek. Zvýšená četnost hran pomáhá při špatných podmínkách na vozovce účinnějšímu brždění a zlepšuje ovladatelnost. Atraktivní pořizovací cena, malé opotřebení a dlouhá životnost pro Vás znamená výhodné provozní náklady a prvotřídní poměr cena/výkon.


Lassa Wintus 2


Competus Winter 2

Nová vysokovýkonnostní zimní pneumatika na moderní SUV a 4×4


Nový Competus Winter 2 je nekompromisní zimní pneumatika do všech povětrnostních podmínek poskytující vynikající trakci a nejvyšší bezpečnost na sněhu a ledu. Nová, speciálně vyvinutá technologie cik-cak lamel zvyšuje účinek a záběr hran a výrazně zvýšená přilnavost na sněhu a ledu. Optimalizovaná tuhost bloků vylepšuje výkon při brzdění na suché vozovce. Nejnovější směs siliky zaručuje bezpečnou přilnavost na mokré vozovce. Optimální odvod sněhu díky hlubokým šikmým drážkám, které zlepšují také odvod vody a snižují riziko aquaplaningu. Atraktivní pořizovací cena, malé opotřebení, dlouhá životnost a Lassa Premium Garance ... to vše dohromady pro Vás znamená výhodné provozní náklady a prvotřídní poměr cena/výkon.

Hodnocení Lassa Competus Winter 2 v testu TÜV:

Výjimečný výkon při akvaplaningu a brždění na mokru ve srovnání s nejdůležitějšími konkurenty.


Lassa Competus Wintus 2


Competus A/T

Síla na každém povrchu


Lassa Competus A/T je spolehlivá pneumatika pro vozy 4×4 s využitím na silnici i mimo ni. Agresivní vzorek s četnými hranami a bloky poskytuje velmi dobrou trakci také v zimních podmínkách, takže Competus A/T je celoročně použitelná pneumatika (s označením M+S). Ideální na vozy typu pick-up apod.


Lassa Competus A/T


Competus A/T 2

Do terénu i na asfalt


Celoročně použitelná pneumatika s označením M+S pro vozidla s pohonem 4×4 s využitím na silnici i mimo ni. Úspěšně testována německou zkušebnou TÜV. Nový dezén nabízí více komfortu a je tišší, aniž by tím byly narušeny jízdní vlastnosti a chování v terénu. Moderní profil zajišťuje optimální trakci při všech povětrnostních podmínkách, a to i na ledu a sněhu. Nový profil bočnic a vylepšená směs běhounu zvyšují Váš jízdní komfort. Competus A/T 2 je spolehlivý partner na všech podkladech, jak v terénu, tak i na asfaltu. Vzorek s četnými hranami a bloky poskytuje velmi dobrou trakci také v zimních podmínkách, takže Competus A/T 2 je celoročně použitelná pneumatika (s označením M+S).

Hodnocení v testu TÜV:

Snížený valivý odpor a vylepšené vlastnosti na mokré vozovce


Lassa Competus A/T 2


Competus H/P

Kombinace komfotru a výkonu pro moderní a silná SUV


Pneumatika Lassa Competus H/P (Highway Performance) dosáhla ve srovnávacím testu TÜV vynikajících výsledků a stala se vítězem testu. Její "Super Silika" směs zajišťuje excelentní přilnavost na mokré vozovce.

Hodnocení Lassa Competus H/P v testu TÜV:

Nejtišší pneumatika v testu, celkově velmi klidná a komfortní.


Competus H/P


Competus H/L

Vychutnejte si jízdní pohodu ve Vašem SUV


Lassa Competus H/L je vyvinutá pro řidiče, kteří dokáží ocenit maximální jízdní komfort a klidnou jízdu. Perfektně odvádí vodu, samozřejmostí je moderní směs siliky v běhounu. Velmi dobrý kilometrový výkon jako všechny produkty Lassa. Odolná konstrukce a speciální směs dezénu Competus H/L umožňuje i jízdu v lehkém terénu.


Lassa Competus H/L


LASSA = záruka téměř 567 let

Přehled všech dezénů a bližší informace o pneumatikách LASSA najdete na webu výhradního dovozce pro ČR.

Při zakoupení pneu u nás sleva na přezutí 20%

Webové stránky pneuservisu Ing. Roman Spilko - AP Pneu, Hradec Králové používají pro ukládání Vašich uživatelských nastavení a analýzu návštěvnosti technologii cookies. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Váš počítač. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím na odkaz v patičce webu.

Odvolat souhlas s použitím cookies